Kategorie

TESLA TE-3000 SAT Irdeto Skylink

TESLA TE-3000 SAT Irdeto Skylink
5 ks skladem
SRS002
ks
Tesla
1 550 Kč bez DPH

vč. DPH
Popis produktu Popis produktu

Popis produktu

TESLA TE-3000
Skylink ready přijímač

 

FULL HD Skylink ready satelitní přijímač s vestavěným certifikovaným dekodérem Irdeto s podporou nejnovějšího kodeku H.265 HEVC. Přijímač je možné provozovat také pro FreeSat.

 

Hlavní vlastnosti

 

•  Skylink ready certifikát (2020).
•  Zabudovaný licencovaný dekodér Irdeto.
•  Auto FastScan - automatické vyhledání a aktualizace programů Skylink a FreeSat.
•  Funkce FastScan s Home TP.
•  Automatické detekce zapojení (DiseqC) antény.
•  Přehledné grafické a intuitivní MENU v českém a slovenském jazyku.
•  Podpora funkce HDMI CEC. (automatické vypnutí a zapnutí TV)
•  Externí 12V napájení.
•  Displej a LED indikace na předním panelu.
•  Podpora online softwarové aktualizace (vyžaduje připojení k internetu).

 

Zajistí bezproblémový příjem Skylinku a FreeSatu

 

Přijímač je určený pro příjem českých a slovenských programů satelitního operátora Skylink a FreeSat. 
 

Jednoduchá instalace
 

Při prvotní instalaci stačí jen potvrzovat položené dotazy a přijímač si vše řídí sám. Pomůže i automatická detekce DiseqC přepínače, pokud uživatel přijímá více družic přes Diseqc přepínač. Pokud by automat selhal, lze zvolit družice ručně.
 

Karty ve čtečce Irdeto - funkčnost
 

Přijímač má vestavěný licencovaný dekodér Irdeto a fungují v něm karty ICE/Irdeto všech CZ/SK satelitních operátorů používající podmíněný přístup Irdeto, tedy dekódovací karty ICE Skylink, Irdeto M7, ICE freeSAT, Irdeto RTVS.

 

Nahrávání pořadů
 

Přijímač umožňuje nahrávat jeden HD (SD) program a na druhý HD (SD) nekódovaný program ze stejné frekvence se dívat. Nahrávání je možné na externí USB pevný disk nebo flash disk připojený do USB 2.0 portu přijímače. Podpora FAT32 souborů na USB.

Nahrávky ve formátu .ts se ukládají do složky TrgMediaRecord.

Nahrávky z kódovaných i volných programů jsou z licenčních důvodů fa Irdeto kódované (ve formátu .ts) a nelze je tedy přehrávat mimo tento přijímač, např. na jiném přijímači stejné značky nebo v PC.

 

Časovač
 

Lze nastavit až 16 časovačů, které umožňují zadat nahrávání: Jednou, Týdně, Pondělí-Pátek, Denně a Týdně. Také lze nastavit posun začátku a konce nahrávání - maximálně o 5 minut.

 

Společné ovládání TV a přijímače přes funkci HDMI CEC


Přijímač umožňuje současné ovládání televizoru přes HDMI díky funkci HDMI CECVáš přijímač tedy zapnete a vypnete společně jedním dálkovým ovládáním od přijímače. Funkci musí podporovat váš televizor.

Upozornění k funkci HDMI CEC

HDMI (CEC) nabízí možnost upravit akci při zapnutí TV a při přepnutí STB do pohotovostního režimu. A také nabízí – u kompatibilního televizoru – možnost řízení dálkovým ovladačem televizoru a je tu i volba pro regulaci hlasitosti. Samozřejmě vždy (!) musí být na druhé straně kompatibilní televizor. Dopředu se to odhadnout nedá a není to ani vina přijímače, ani televizoru.

 

Multimédia

 

Přijímač podporuje přehrávání některých typů multimédií. Jedná se o formáty MKV, AVI, MP4 a MOV. Z audio formátů podporuje přehrávání souborů MP3 a WAV.

Webové stránky vytvořil Acceler | Cookies